Úvod > Základní škola > 20 let budovy školy > Z historie školy > Soutěže v anglickém jazyce

Soutěže v anglickém jazyce

Soutěže v anglickém jazyce se na naší škole staly tradicí – spolupracujeme se ZŠ Jungmannova, ZŠ Pňovice a ZŠ Senice na Hané. Od roku 2017, kdy jsem přebrala organizaci jazykových soutěží, se tu vystřídala řada přeborníků v hláskování (Spelling Competition for 5th and 6th grade), slovíčkách (The King of Words Competition for 7th grade) a ti nejstarší dokázali v konverzační soutěži plynně mluvit o různých tématech, dokonce i pobavit (Let´s Speak English Competition for 8th and 9th grade).

Připravili jsme také soutěž pro žáky 4. tříd, a navázali tím spolupráci se ZŠ Červenka, ZŠ Nasobůrky, ZŠ Haňovice a ZŠ Cholina, aby si i ti nejmladší, ale už s určitými znalostmi, vyzkoušeli, že cizího jazyka se nemusí bát ????

Přikládám několik fotografií na připomenutí hezkých soutěžních setkání s angličtinou.

Mgr. Iveta Pospíšilová