Úvod > Školní jídelna > Přihlášky a odhlášky

Přihlášky a odhlášky

Odhlašování obědů

Obědy lze odhlásit osobně nebo telefonicky den dopředu od 6.30 - 11.00 h na čísle +420 585 156 283 - kancelář nebo na mobilní telefon +420 739 036 073 i SMS.

Odhlašovat a měnit druh jídla  dále můžete na  www.strava.cz

Výdej obědů do jídlonosičů a odnášení obědů v době nemoci žáka

V případě onemocnění žáka je možné odebrat oběd do jídlonosiče pouze první den nemoci, na další dny je nutné dítě ze stravování odhlásit. Pokud si rodiče přejí obědy pro nemocné dítě odebírat i v dalších dnech (nejedná-li se o infekční nemoc) bude cena oběda zahrnovat kromě finanční normy na potraviny i plné náklady věcné a mzdové.

V souladu s vyhláškou 107/2005 zajišťuje škola stravování pro žáky pouze ve dnech jejich pobytu ve škole ,v případě, že žák odebere stravu v době nemoci nebo nebude odhlášen, stává se cizím strávníkem a je nutné zaplatit stravné bez dotací v plné ceně včetně režií.

Prázdné a čisté jídlonosiče podepsané a s čipem doneste nejpozději do 9.00 hodin k zadnímu vchodu ŠJ

Jídlonosiče si můžete vyzvednout od 11.00 do 12 .00 hod. v přízemí ŠJ, nelze chodit do provozu ŠJ.

Odhlašování přes internet

• Strávník může prostřednictvím www.strava.cz průběžně monitorovat stav svého kreditu, měnit druh jídla a odhlašovat a přihlašovat obědy.
  • Uzávěrka změn je do 11 hodin předešlého pracovního dne (objednávku na pondělí je třeba vyřídit do pátku 11 hodin).
  • Jídlo č. 2 mohou přihlašovat žáci od 1. do 9. třídy a dospělí strávníci, a to na pondělí, úterý, středu a čtvrtek.

Přihlášky a odhlášky v  stravovacím systému VIS Plzeň

Pohodlné odhlašování přes mobilní aplikaci Strava.cz pro androidi i pro iOS (Apple).

Pro první přihlášení přes www.strava.cz vyplní strávník do kolonky uživatel a heslo svoje příjmení a jméno vše malým písmem bez mezery a diakritiky.

Příklad

• číslo jídelny: 3603
  • uživatel: novakjosef
  • heslo: novakjosef

Tyto stránky stravovacího systému VIS jsme propojili se Školou OnLine.

V internetovém prohlížeči ve Škole Online stačí zvolit odkaz v menu Ostatní – Stravovací systém – Stravovací systém. Uživatel se tak automaticky přesměruje na stránky provozovatele stravovacího systému www.strava.cz. Výhodou je, že si uživatel nemusí pamatovat další přístupové údaje.