Úvod > Základní škola > 20 let budovy školy > Letošní projekty žáků > Dvacítka z postav žáků

Dvacítka z postav žáků

Již na konci loňského školního roku 2020/21 jsme věděli, že naše škola začne slavit 20 let naší nové budovy. A proto, když jsme vytvářeli již tradiční fotografii všech žáků a vyučujících z okna školy, žáci končícího 9. ročníku vytvořili ze svých postav symbolické číslo 20.

Z vyvolané fotografie jsme však byli tak trošku zklamaní. Tvar čísla byl dokonalý. Avšak svítilo ostré slunce. A tak stíny žáků zachycené na této fotografii její tvar ruší.

Proto jsme se rozhodli, že letošní deváťáci se pokusí jakýmkoli způsobem tuto fotografii upravit. Byla to práce náročná jak na jejich nápad, znalost práce s nástroji v Zoner Photo Studiu X, ale též na trpělivost.

Chcete si prohlédnout některé výsledky?